Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp uitvoering van een opneming van gegevens via een veldonderzoek met het oog op het vaststellen van de nieuwe bestaande feitelijke toestand, genaamd "SitEx 2.0"
Referentienummer: B.B.P.-073/SB-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
II.1.4)Korte beschrijving:
Het hoofddoel van de overheidsopdracht is de uitvoering van het veldonderzoek dat zal worden gebruikt om de SitEx-DB te verrijken.
De opdracht is verdeeld in twee percelen:
Perceel A: Organisatie van de terreinopmetingen, coördinatie en beheer van het team van onderzoekers
Perceel B: Terbeschikkingstelling van een team van veldonderzoekers
De gegevens voor de SitEx-DB zullen hoofdzakelijk worden verzameld door middel van een veldonderzoek. Andere gegevens zullen worden geëxtraheerd uit bestaande databanken en zullen vooraf in de SitEx-DB worden geladen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Organisatie van de terreinopmetingen, coördinatie en beheer van het team van onderzoekers
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Terbeschikkingstelling van een team van veldonderzoekers
Perceel nr.: 2
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel