Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Služby - 270525-2014
Zobrazit zhuštěný náhled
Belgie-Brusel: Výběr bank na provádění plateb v EUR převážně v oblasti SEPA
2014/S 151-270525
Oznámení o zakázce
Služby
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Výběr bank na provádění plateb v EUR převážně v oblasti SEPA.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plnění
Kategorie služeb č. 6: Finanční služby a) Pojišťovací služby b) Bankovní a investiční služby
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Evropa.
Kód NUTS
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
Rámcová smlouva s několika účastníky
Počet účastníků rámcové smlouvy: 4
Doba platnosti rámcové smlouvy
v letech: 5
Důvod, proč doba platnosti rámcové smlouvy překračuje čtyři roky: Článek 58 prováděcích pravidel.
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Zpracování plateb v EUR zejména v oblasti SEPA.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
66000000 Finanční a pojišťovací služby
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
II.2.2)Informace o opcích
Opce: ne
Internetiaadresside kuvamisel e-vormide teadetes tekib viga. Me püüame probleemi lahendada. Seni soovitame, et jätke internetiaadressi lõpust ära koma (või muu erimärk). Palume ebamugavuste pärast vabandust.
Teenused - 270525-2014
Kuva koondatud vaade
Belgia-Brüssel: Pankade valik maksete tegemiseks eurodes peamiselt ühtses euromaksete piirkonnas SEPA
Hanketeade
Teenused
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Pankade valik maksete tegemiseks eurodes peamiselt ühtses euromaksete piirkonnas SEPA
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht
Teenuse kategooria nr 6: Finantsteenused a) kindlustusteenused b) panga- ja investeerimisteenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: Euroopa.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohta
Raamleping mitme pakkujaga
arv osalejat kavandatavale raamlepingule: 4
Raamlepingu kestus
Kestus aastates: 5
Raamlepingu sõlmimise põhjendus, kui selle kestus on rohkem kui neli aastat: finantsmääruse kohaldamise eeskirjade artikkel 58.
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Peamiselt ühtses euromaksete piirkonnas SEPA eurodes tehtavate maksete töötlemine.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)
66000000 Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohta
Täiendavate hangete võimalused: ei