Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 270606-2019
Países Bajos-Amsterdam: Servicios de alojamiento, recepción y gestión de centralita
2019/S 111-270606
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de alojamiento, recepción y gestión de centralita
Número de referencia: EMA/2019/12/DED
II.1.2)Código CPV principal
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
II.1.4)Breve descripción:
La Agencia quiere designar un contratista adecuadamente cualificado y experimentado para prestar una variedad de servicios relacionados con la recepción, la gestión de centralita y el alojamiento para personal, delegados y visitantes de la nueva sede de la Agencia en Amsterdam Zuidas.
El principal idioma de trabajo de la Agencia es el inglés y el dominio de este por parte del personal del contratista será esencial; es obligatorio tener conocimientos básicos del neerlandés y también es deseable el conocimiento de otras lenguas de la UE.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 2 100 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
79510000 Servicios de contestación de llamadas telefónicas
79992000 Servicios de recepción
64214200 Servicios de centralitas telefónicas
55120000 Servicios de reuniones y congresos en hoteles
79952000 Servicios de eventos
II.2.4)Descripción del contrato:
La Agencia requiere un contratista para proporcionar un equipo adecuadamente cualificado para prestar una variedad de servicios relacionados con la recepción, la gestión de centralita y el alojamiento para personal, delegados y visitantes de la nueva sede permanente de la Agencia en Amsterdam Zuidas.
El principal idioma de trabajo de la Agencia es el inglés y el dominio de este será esencial; es obligatorio tener conocimientos básicos del neerlandés y también es deseable el conocimiento de otras lenguas de la UE.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge recepcije i upravljanja telefonskom centralom i usluge hostinga
Referentni broj: EMA/2019/12/DED
II.1.2)Glavna CPV oznaka79500000 Pomoćne uredske usluge
II.1.4)Kratak opis:
Agencija želi imenovati odgovarajućeg kvalificiranog i iskusnog izvoditelja za pružanje raznih usluga povezanih s recepcijom, upravljanjem telefonskom centralom i uslugama hostinga za osoblje, delegate i posjetitelje u novom uredu Agencije u Amsterdamu.
Glavni je radni jezik Agencije engleski i bit će ključno da osoblje izvoditelja njime vlada; obvezno je aktivno znanje nizozemskog jezika, a poželjno je i znanje drugih jezika EU-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 100 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79510000 Usluge odgovaranja na telefon
79992000 Usluge primanja
64214200 Usluge telefonske centrale
55120000 Hotelske usluge za sastanke i konferencije
79952000 Usluge organiziranja događanja
II.2.4)Opis nabave:
Agenciji je potreban izvoditelj koji će pružiti odgovarajući tim djelatnika za pružanje raznih usluga povezanih s recepcijom, upravljanjem telefonskom centralom i uslugama hostinga za osoblje, delegate i posjetitelje u novom stalnom uredu Agencije u Amsterdamu.
Glavni je radni jezik Agencije engleski te će stoga biti ključno da se njime vlada; obvezno je aktivno znanje nizozemskog jezika, a poželjno je i poznavanje drugih jezika EU-a.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Post ta' Lqugħ u Mmaniġġjar tas-Swiċċbord u Servizzi ta' Ospitar
Numru ta' referenza: EMA/2019/12/DED
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79500000 Servizzi ta' appoġġ ta' l-uffiċini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-Aġenzija tixtieq li taħtar kuntrattur kwalifikat u esperjenzat kif xieraq biex jipprovdi varjetà ta' servizzi relatati mal-post ta' lqugħ, immaniġġjar tas-swiċċbord u servizzi ta' ospitar għall-persunal, delegati u viżitaturi fil-post il-ġdid tal-uffiċċju tal-Aġenzija f'Amsterdam Zuidas.
Il-lingwa ewlenija użata mill-Aġenzija hija l-Ingliż u l-profiċjenza tal-persunal tal-kuntrattur se tkun essenzjali; għarfien operazzjonali tal-Olandiż huwa obbligatorju, u għarfien ta’ lingwi oħra tal-UE huwa wkoll mixtieq.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 2 100 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK79510000 Servizzi tat-tweġib tat-telefon
79992000 Servizzi ta' reception
64214200 Servizzi ta' l-iswitchboard tat-telefon
55120000 Servizzi ta' laqgħat u konferenzi f'lukandi
79952000 Servizzi ta' avvenimenti
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-Aġenzija teħtieġ kuntrattur biex jipprovdi tim ta' persunal kwalifikat kif xieraq biex jipprovdi varjetà ta' servizzi relatati mal-post ta' lqugħ, immaniġġjar tas-swiċċbord u servizzi ta' ospitar għall-persunal, delegati u viżitaturi fil-post permanenti l-ġdid tal-uffiċċju tal-Aġenzija f'Amsterdam Zuidas.
Il-lingwa ewlenija użata mill-Aġenzija hija l-Ingliż, għalhekk il-profiċjenza se tkun essenzjali, għarfien operazzjonali tal-Olandiż huwa obbligatorju u għarfien ta’ lingwi oħra tal-UE huwa wkoll mixtieq.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Diensten inzake receptie, telefooncentralebeheer en hosting
Referentienummer: EMA/2019/12/DED
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79500000 Ondersteuning voor kantoorwerk
II.1.4)Korte beschrijving:
Het Bureau wil een geschikte, gekwalificeerde en ervaren contractant aanstellen om een waaier aan diensten te verlenen die verband houden met receptie, telefooncentralebeheer en hosting voor personeelsleden, afgevaardigden en bezoekers op de nieuwe kantoorlocatie van het Bureau in Amsterdam Zuidas.
De voornaamste werktaal van het Bureau is het Engels en de beheersing ervan door de personeelsleden van de contractant is essentieel; praktijkkennis van het Nederlands is verplicht en kennis van andere EU-talen is eveneens wenselijk.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 100 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79510000 Telefoonbeantwoordingsdiensten
79992000 Receptiediensten
64214200 Telefooncentralediensten
55120000 Diensten voor vergaderingen en conferenties in hotel
79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het Bureau heeft behoefte aan een contractant die een geschikt, gekwalificeerd team samenstelt om een waaier aan diensten te verlenen die verband houden met receptie, telefooncentralebeheer en hosting voor personeelsleden, afgevaardigden en bezoekers op de nieuwe vaste kantoorlocatie van het Bureau in Amsterdam Zuidas.
De voornaamste werktaal van het Bureau is het Engels, bijgevolg is de beheersing ervan essentieel; praktijkkennis van het Nederlands is verplicht en kennis van andere EU-talen is eveneens wenselijk.