Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maapinna ketasadraga ettevalmistamine Edela piikonnas 2022-2026
Referenznummer der Bekanntmachung: 250210
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77231600 Aufforstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hanke tulemusel tellitakse maapinna ketasadraga ettevalmistuse teenuseid vähemalt ühe tehnikakomplektiga (vedutraktor ja ketasader) RMK Edela metsakasvatuse piirkonnas (kokku 1 tehnikakomplekti) hankelepingu (raamlepingu) alusel ajavahemikul 15.07.2022 kuni 31.12.2026.a.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 637 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: