Dienstleistungen - 270659-2022
Polen-Łódź: Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
2022/S 098-270659
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa usługa prania wraz z transportem
Referenznummer der Bekanntmachung: 18/U/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej, odzieży fasonowej będącej własnością Zamawiającego, a także odzieży fasonowej, poduszek, koców, kołder Wykonawcy, poduszek, koców, kołder, ręczników, parawanów i innych będących własnością Zamawiającego,
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
98311000 Abholdienst für Wäsche
98315000 Bügeln
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
• Świadczenie kompleksowych usług pralniczych w zakresie prania i dezynfekcji bielizny szpitalnej, odzieży fasonowej będącej własnością Zamawiającego, a także odzieży fasonowej, poduszek, koców, kołder Wykonawcy, poduszek, koców, kołder, ręczników, parawanów i innych będących własnością Zamawiającego, zwanych w dalszej części „bielizną szpitalną”. Przewidywana ilość bielizny szpitalnej z rozróżnieniem na poszczególne rodzaje określona jest w załączniku do SWZ. Bielizna będąca własnością Zamawiającego będzie oznakowana w sposób opisowy. Opis będzie jednoznacznie określał komórkę organizacyjną, z której pochodzi dany asortyment oraz będzie zawierał nazwę Zamawiającego. Oznakowanie zostanie wykonane przez Zamawiającego;
• Dezynfekcja, pranie, dzierżawa bielizny pościelowej, odzieży i bielizny operacyjnej wraz z fartuchami operacyjnymi, zwanych w dalszej części „bielizną Wykonawcy”. Przewidywana ilość bielizny Wykonawcy z rozróżnieniem na poszczególne rodzaje określona jest w załączniku do SWZ;
• Dzierżawa koców, kołder i poduszek;
• Dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użycia;