Árubeszerzések - 270772-2021
Magyarország-Budapest: Konyhai bútor és felszerelés
2021/S 103-270772
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bozsik Stadion konyhatechnológiai eszk. beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001137242020
II.1.2)Fő CPV-kód
39141000 Konyhai bútor és felszerelés
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény fejlesztése kapcsán konyhatechnológiai eszközök beszerzése.
A sportlétesítmény büféinek, kiemelt VIP területek kiszolgálását ellátó egységeinek üzemeltetéséhez, nézők, vendégek kiszolgálásához szükséges nagykonyhai eszközök, berendezések szállítása, beállítása, üzembe helyezése, főbb mennyiségek, részletesen a műszaki dokumentáció szerint:
— pultelemek összesen: 39 db (különböző méretű)
— munkaasztalok összesen: 46 db (különböző méretű)
— variálható összeállítású, fékezhető kerekekkel ellátott büféasztal: 12 db
— rozsdamentes fali polcok összesen: 59 db (különböző méretű)
— üveg vitrinek összesen: 34 db
— 32 db nagykonyhai hűtőszekrény
— 1 db nagykonyhai mélyhűtőszekrény
— 8 db KEG hordó hűtő
— 2 db mobil KEG hordó hűtő
— 2 db pult alá építhető bárpult hűtő
— 2 db rozsdamentes elektromos kombi sütő
— 2 db nagykonyhai tányér- pohármosogatógép, 3 db beépíthető mosogatógép
— egyéb nagykonyhai gépek, berendezések, felszerelések, kiegészítők
Ajánlattevő feladata a szállításon felül az energiával működtetett eszközök bekötése, üzembe helyezése, sikeres próbaüzem lebonyolítása, valamint a kezelőszemélyzet betanítása is. A beszerzendő eszközök részletes leírása, műszaki specifikációja, tételes mennyisége a dokumentáció mellékletét képező árazatlan ártáblázatban található.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
39711000 Villamos háztartási készülékek élelmiszerrel kapcsolatos felhasználásra
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlattevő feladata a szállításon felül az energiával működtetett eszközök bekötése, üzembe helyezése, sikeres próbaüzem lebonyolítása, valamint a kezelőszemélyzet betanítása is.
A beszerzendő eszközök részletes leírása, műszaki specifikációja, tételes mennyisége a dokumentáció mellékletét képező árazatlan ártáblázatban található.