Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Prenájom licenčného softvérového vybavenia IBM
II.1.2)Hlavný kód CPV72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je (i) prenájom licenčného softvérového vybavenia (LSV) IBM pre centrálny sálový server IBM zBC12 na ktorom verejný obstarávateľ vo svojom IT prostredí prevádzkuje produkčný informačný systém dôchodkového poistenia (IS DP) a (ii) zabezpečenie cenovej ochrany a platieb za skutočne spotrebovaný výkon prostredníctvom zadefinovaného subkapacitného nastavenia LPAR-ov na centrálnom sálovom serveri IBM zBC12; mesačný prenájom zahŕňa samotné licencie aj ich podporu do 31.12.2024. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky a časť B.2 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky týchto súťažných podkladov, ktoré sú uverejnené v profile verejného obstarávateľa na portáli www.uvo.gov.sk a v informačnom systéme EVO vedenom a sprístupňovanom Úradom pre verejné obstarávanie dostupnom cez webové sídlo www.uvo.gov.sk (ďalej len "IS EVO") a ku ktorým verejný obstarávateľ poskytuje bezodplatne neobmedzený, úplný a priamy prístup odo dňa uverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k úradnému vestníku Európskej únie alebo vo Vestníku verejného obstarávania podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV48217100 Softvérový balík na spracovanie transakcií sálovým počítačom
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.5)Kritériá na vyhodnotenie ponúkCena