Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Diverse produse alimentare
Reference number: 37224415/2021/6
II.1.2)Main CPV code15800000 Miscellaneous food products
II.1.4)Short description:
Produsele ce urmeaza a se achizitiona prin prezentul acord-cadru de furnizarea de diverse produse alimentare sunt necesare pentru hrana pacientilor internati in spital.
Autoritatea va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15800000 Miscellaneous food products
II.2.4)Description of the procurement:
— Croissant: min. 100-max. 6 000;
— Napolitane: min. 600-max. 15 000;
— Biscuiti cu crema Eugenia: min. 600-max. 15 000;
— Bomboane pom: min. 10-max. 500;
— Prajitura cu crema 35 gr: min. 50-max. 6 000;
— Halva: min. 400-max. 12 000;
— Rahat asortat: min. 50-max. 2 000;
— Suc diverse arome 500 ml: min. 50-max. 4 000;
— Zahar tos: min. 800-max. 25 000;
— Zahar vanilat: min. 500-max. 14 000;
— Zahar farin: min. 50-max. 2 000;
— Stafide: min. 5-max. 500.
II.2.1)Title:
Lot No: 4
— Peste congelat macrou: min. 500-max. 11 040;
— Conserve de peste in sos tomat 200 gr: min. 1 300-max. 28 000;
— Conserve de peste in ulei 200 gr: min. 1 300-max. 28 000;
— Oua de consum: min. 10 000-max. 400 000;
— Snitel de soia: min. 50-max. 500 kg;
— Miez de nuca: min. 5-max. 500;
— Otet: min. 200-max. 5 000;
— Margarina tartinabila 500 gr: min. 1 200-max. 25 000;
— Banane: min. 100-max. 5 000;
— Lamai: min. 40-max. 5 000;
— Portocale: min. 100-max. 4 000;
— Sare fina: min. 50-max. 4 000;
— Sare grunjoasa: min. 100-max. 4 000 kg;
— Ulei de gatit: min. 500-maxim 20 000.
— Apa minerala 2 l: min. 200-max. 6 000;
— Bors proaspat 1 l: min. 800-max. 25 000;
— Drojdie proaspata 500 gr: min. 20-max. 1 000;
— Faina 000: min. 700-max. 22 000;
— Malai: min. 400-max. 20 160;
— Gris 500 gr: min. 200-max. 6 000;
— Orez: min. 700-max. 20 160;
— Macaroane: min. 200-max. 7 200;
— Spaghete: min. 200-max. 7 200;
— Paste fainoase: min. 300-max. 12 000;
— Masline negre fara samburi: min. 200-max. 7 000;
— Pate vegetal 200 g: min. 800-max. 25 000.
— Boia ardei 100 gr: cant. min. 150-cant. max. 5 000;
— Baza pentru mancare 500 gr: cant. min.-cant. max. 150-3 000 pac.;
— Bicarboant de sodiu 50 gr: cant. min. 50-cant. max. 1 000 pac.;
— Cacao 100 g: cant. min. 50-maximum 1 200;
— Ceai plante 50 gr: min. 800-max. 23 000;
— Cimbru 8 g: min. 40-max. 1 200;
— Piper macinat 17 g: min. 600-max. 14 400;
— Scortisoara macinata 50 gr: min. 100-max. 2 000;
— Esente diferite 25 ml: min. 500-max. 15 000;
— Foi de dafin 100 gr: min. 50-max. 3 600;
— Praf de copt 10 gr: min. 100-max. 3 000.
Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Număr de referinţă: 37224415/2021/6
II.1.2)Cod CPV principal15800000 Diverse produse alimentare
II.1.4)Descriere succintă:
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15800000 Diverse produse alimentare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
II.2.1)Titlu:
Lot nr.: 4