II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Rezerviranje i zauzimanje mjesta u ovlaštenim i/ili odobrenim jaslicama u Bruxellesu (postojećim ili onima koje će se osnovati)
Referentni broj: OIB.O2/PO/2017/033/770.
II.1.2)Glavna CPV oznaka85312110 Usluge dnevne skrbi za djecu
II.1.4)Kratak opis:
Rezerviranje i zauzimanje mjesta u jaslicama za djecu osoblja institucija EU-a u objektima koji postoje ili koji će se stvoriti u kratkom roku i u onima koje su ovlastila i/ili odobrila belgijska nadležna tijela, tj. Kind & Gezin ili Ured za porod i djetinjstvo (Office de la Naissance et de l'Enfance – ONE).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Središnje jaslice (u polumjeru od 1 km od kružnog toka Schuman)
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a85312110 Usluge dnevne skrbi za djecu
II.2.4)Opis nabave:
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 km od kružnog toka Schuman.
Jaslice na putu do posla ili s posla (u polumjeru od 1 do 2,5 km od kružnog toka Schuman)
Grupa br.: 2
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 do 2,5 km od kružnog toka Schuman.
Bruxelles (u blizini Rue de Genève 2, 1140 Evere)
Grupa br.: 3
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1,2 km od adrese Rue de Genève 2, 1140 Evere.
Europska škola Ixelles/Beaulieu
Grupa br.: 4
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1,2 km od adrese Boulevard du Triomphe 135, 1050 Bruxelles.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 km od adrese Drève Sainte-Anne 86, 1020 Bruxelles.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 km od adrese Avenue Oscar Jespers 75, 1200 Bruxelles.
Europska škola Berkendael
Grupa br.: 7
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 km od adrese Rue Berkendael 70, 1190 Bruxelles.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
Ugovorom su obuhvaćena mjesta u jaslicama koje postoje ili će se osnovati, a koja su ovlaštena i/ili odobrena u skladu s važećim nacionalnim zakonodavstvom, pružajući sveobuhvatnu strukturu (najmanje 24 mjesta po jaslicama za Komisiju) u polumjeru od 1 km od adrese Avenue du Vert Chasseur 46, 1180 Bruxelles.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Vietu rezervēšana un aizņemšana esošās vai izveidojamās pilnvarotās un/vai apstiprinātās mazbērnu novietnēs Briselē.
II.1.2)Galvenās CPV kods85312110 Bērnu dienas aprūpes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Vietu rezervēšana un aizņemšana ES iestāžu darbinieku bērniem esošās vai īstermiņā izveidojamās mazbērnu novietnēs, ko pilnvarojušas un/vai apstiprinājušas Beļģijas kompetentās iestādes, t. i., Kind & Gezin vai Jaundzimušo un bērnu birojs (Office de la Naissance et de l'Enfance – ONE).
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Mazbērnu novietnes centrā (1 km rādiusā ap Šūmana apļveida krustojumu)
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85312110 Bērnu dienas aprūpes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1 km rādiusā ap Šūmana apļveida krustojumu.
Mazbērnu novietnes ceļā uz darbu vai no tā (1–2,5 km rādiusā ap Šūmana apļveida krustojumu)
Daļas numurs: 2
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1–2,5 km rādiusā ap Šūmana apļveida krustojumu.
Brisele (adreses Rue de Genève 2, 1140 Evere, tuvumā)
Daļas numurs: 3
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1,2 km rādiusā ap adresi Rue de Genève 2, 1140 Evere.
Ixelles/Beaulieu Eiropas skola
Daļas numurs: 4
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1,2 km rādiusā ap adresi Boulevard du Triomphe 135, 1050 Brussels.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 5
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1 km rādiusā ap adresi Drève Sainte-Anne 86, 1020 Brussels.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 6
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1 km rādiusā ap adresi Avenue Oscar Jespers 75, 1200 Brussels.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 7
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1 km rādiusā ap adresi Rue Berkendael 70, 1190 Brussels.
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 8
Līgums attiecas uz vietām mazbērnu novietnēs, kas jau pastāv vai kas vēl jāizveido un kas ir pilnvarotas un/vai apstiprinātas saskaņā ar spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, un kas nodrošina visaptverošu struktūru (katrā mazbērnu novietnē Komisijai jābūt atvēlētām vismaz 24 vietām), un kas atrodas 1 km rādiusā ap adresi Avenue du Vert Chasseur 46, 1180 Brussels.