II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új tételes elsz. HA-k beszerzése 10 részben 2019.
Hivatkozási szám: EKR000244282019
II.1.2)Fő CPV-kód33600000 Gyógyszerészeti termékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A 2018. őszén kihirdetésre került új tételes elszámolás alá eső hatóanyagok 9 hónap aktív időszakra és 4 hónap passzív időszakra szóló beszerzése 10 részben, keretmegállapodás megkötésére irányuló nyílt eljárás keretében.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)33600000 Gyógyszerészeti termékek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint az 1/a1. pont, 1/a2. pont és 2/a. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Vedolizumab hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06005 vedolizumab,
— Keretmennyiség: 416 500,00 mg,
— Árurabattra vonatkozó információ: Ajánlatkérő a 16/2012. (II.16) Korm.rendelet 6. § (1) bekezdése alapján előírja árurabatt adásának kötelezettségét, melynek minimális mértéke a kiírásra került keretmennyiség 20 %-a a kiírt keretmennyiségen felül.,
— Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a megajánlott terméknek az ajánlattételi határidő napján, forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet közhiteles nyilvántartásában, valamint a NEAK által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie,
— Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája szakmai ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható,
— Végezetül Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben nem az Ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat, vagy meghatalmazás benyújtása szükséges
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 3. pont és 5. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Szekukinumab hatóanyag.,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06067 szekukinumab,
— Keretmennyiség: 855 000,00 mg,
— Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a megajánlott terméknek az ajánlattételi határidő napján, forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet közhiteles nyilvántartásában, valamint a NEAK által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie!,
— Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája szakmai ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható!,
— Végezetül Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben nem az Ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat, vagy meghatalmazás benyújtása szükséges!
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint az 5. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Ixekizumab hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06068 ixekizumab,
— Keretmennyiség: 125 000,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 4
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 6/a1. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Baricitinib hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06069 baricitinib,
— Keretmennyiség: 67 375,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 5
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint az 6/a1. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Tofacitinib hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06070 tofacitinib,
— Keretmennyiség: 126 000,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 6
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 7/a. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Daratumumab hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06003 daratumumab,
— Keretmennyiség: 1 656 000,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 7
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 7/a. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Karfilzomib hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06004 karfilzomib,
— Keretmennyiség: 312 450,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 8
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 8/a7. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Atezolizumab hatóanyag,
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06002 atezolizumab,
— Keretmennyiség: 782 000,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 9
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 8/a8. támogatott indikációkban kerül beszerzésre Crizotinib hatóanyag:
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06072 crizotinib,
— Keretmennyiség: 12 527 500,00 mg,
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 10
— 9/1993. (IV.2) NM rendelet 1/A melléklete szerint a 8/a8. pont támogatott indikációkban kerül beszerzésre Alektinib hatóanyag:
— OENO KÓD ÉS GYÓGYSZER HATÓANYAGÁNAK NEVE: 06001 alektinib,
— Keretmennyiség: 25 256 000,00 mg,