Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Агенция по геодезия, картография и кадастър“
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Агенция по геодезия, картография и кадастър при условията на Рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
Раздел VІ: Допълнителна информация