II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z obiektów Policji woj. małopolskiego.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z wybranych obiektów Policji woj. małopolskiego. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
wywóz nieczystości stałych wraz z ich utylizacją,
wykonanie usług zgodnie z ustalonym harmonogramem lub na zlecenie telefoniczne (wykonanie usługi winno być każdorazowo potwierdzane na Protokole odbioru odpadów stanowiącego załącznik nr 2 do Umowy.
zapewnienie terminowego wywozu odpadów, które następować będzie w ciągu 2 dni od zlecenia wysłanego do Wykonawcy na pocztę e-mail przez uprawnionego pracownika Zamawiającego lub według harmonogramu ustalonego przez Zamawiającego,
właściwe użytkowanie pojemników na odpady będących własnością Zamawiającego.
usunięcie odpadów wokół pojemników w skutek przepełnienia, jeżeli przyczyna wynikła z niezachowania terminu wywozu
2. 2. Niniejsze zamówienie, w ramach zadania nr 28 objęte jest prawem opcji
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Bochnia
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90511300 Müllsammlung
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Szczegółowe określenie zakresu zamawianych usług, przewidywanych ilości nieczystości, ilości i objętości pojemników oraz lokalizacji obiektów - znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ stanowiącym jednocześnie Formularz cenowy będący załącznikiem nr 1 w projekcie umowy.
Dodatkowo Wykonawca zobowiązuje się do wywozu nieczystości poza ustalonym harmonogramem w terminie 2 dni roboczych od telefonicznego zgłoszenia potrzeby wywozu.
3. Szczegółowy harmonogram wywozu obejmujący dni i godziny wywozu zostanie ustalony na etapie podpisywania umowy. Podstawowa częstotliwość wywozu zostanie ustalona w oparciu o dane zawarte w załączniku nr 2 do SWZ.
4. Zamówienie nie obejmuje odbioru odpadów nietypowych o dużych gabarytach, poprodukcyjnych (gruz itp.) – gromadzonych poza pojemnikami, których wywóz może nastąpić wyłącznie na podstawie odrębnego pisemnego zlecenia (wycenione według indywidualnej kalkulacji).
5. Przewidywane ilości podane w załączniku nr 2 do SWZ są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 50% kwoty na jaką zostanie podpisana umowa.
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Nowy Wiśnicz, PP Trzciana, PP Żegocina
Los-Nr.: 2
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Brzesko ul. Szczepanowska 53, KPP Brzesko ul. Mickiewicza 15
Los-Nr.: 3
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Czchów, KP Łososina Dolna, PP Gródek n/D
Los-Nr.: 4
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Szczurowa
Los-Nr.: 5
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Chrzanów, KP Trzebinia, KP Libiąż
Los-Nr.: 6
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Alwernia
Los-Nr.: 7
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Dąbrowa Tarnowska
Los-Nr.: 8
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Szczucin
Los-Nr.: 9
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Bobowa
Los-Nr.: 10
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Skała
Los-Nr.: 11
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Słomniki, KP Świątniki Górne
Los-Nr.: 12
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Zabierzów
Los-Nr.: 13
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Krzeszowice
Los-Nr.: 14
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Limanowa
Los-Nr.: 15
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Tymbark
Los-Nr.: 16
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Mszana Dolna
Los-Nr.: 17
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Miechów
Los-Nr.: 18
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Myślenice
Los-Nr.: 19
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Dobczyce
Los-Nr.: 20
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Krynica Zdrój
Los-Nr.: 21
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Muszyna
Los-Nr.: 22
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Piwniczna Zdrój
Los-Nr.: 23
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z PP Łącko
Los-Nr.: 24
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z PP Nawojowa, PP Korzenna, KP Stary Sącz
Los-Nr.: 25
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Rabka Zdrój
Los-Nr.: 26
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Czarny Dunajec, KP Jabłonka
Los-Nr.: 27
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Szczawnica, PP Krościenko n/D
Los-Nr.: 28
3. Niniejsze zamówienie, w ramach zadania nr 28 objęte jest prawem opcji - realizacja usługi odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych (jednostka PP Krościenko n/D). Oznacza to, iż Zamawiający udzieli zamówienia dla wszystkich jednostek w zadaniach 1-48, w terminie określonym w rozdziale IV.2 SWZ, za wyjątkiem obiektu z prawem opcji, którego realizacja może zostać rozpoczęta na żądanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy. O ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji wybrany Wykonawca zostanie powiadomiony w trakcie realizacji umowy z wyprzedzeniem 7 dni roboczych. Dla potrzeb wyceny przedmiotowego zamówienia, w zakresie zadania nr 28 należy obliczyć cenę z uwzględnieniem prawa opcji
4. Szczegółowy harmonogram wywozu obejmujący dni i godziny wywozu zostanie ustalony na etapie podpisywania umowy. Podstawowa częstotliwość wywozu zostanie ustalona w oparciu o dane zawarte w załączniku nr 2 do SWZ.
5. Zamówienie nie obejmuje odbioru odpadów nietypowych o dużych gabarytach, poprodukcyjnych (gruz itp.) – gromadzonych poza pojemnikami, których wywóz może nastąpić wyłącznie na podstawie odrębnego pisemnego zlecenia (wycenione według indywidualnej kalkulacji).
6. Przewidywane ilości podane w załączniku nr 2 do SWZ są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 50% kwoty na jaką zostanie podpisana umowa.
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Olkusz
Los-Nr.: 29
5. Przewidywane ilości podane w załączniku nr 2 do SWZ są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min.
50% kwoty na jaką zostanie podpisana umowa.
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Klucze, KP Bukowno
Los-Nr.: 30
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Oświęcim
Los-Nr.: 31
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Chełmek
Los-Nr.: 32
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Brzeszcze
Los-Nr.: 33
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Kęty
Los-Nr.: 34
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Proszowice
Los-Nr.: 35
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Jordanów, KP Maków Podhalański
Los-Nr.: 36
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z PP Zawoja
Los-Nr.: 37
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KMP Tarnów, KP Tarnów-Zachód, KP Tarnów-Centrum, Wydział Administracyjno-Gospodarczy
Los-Nr.: 38
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Ciężkowice
Los-Nr.: 39
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Wojnicz
Los-Nr.: 40
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Żabno
Los-Nr.: 41
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Tuchów
Los-Nr.: 42
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Wadowice
Los-Nr.: 43
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Andrychów
Los-Nr.: 44
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z PP Brzeźnica
Los-Nr.: 45
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KPP Wieliczka
Los-Nr.: 46
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z KP Niepołomice, KP Gdów
Los-Nr.: 47
Odbieranie i wywóz nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z Ilkowice-Bursa
Los-Nr.: 48