Dienstleistungen - 271548-2022
Hrvatska-Zagreb: Usluge sprečavanja požara
2022/S 098-271548
Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Integrirani protupožarni videokomunikacijski nadzor
Referentni broj: DIR-2022-050
II.1.2)Glavna CPV oznaka
75251110 Usluge sprečavanja požara
II.1.4)Kratak opis:
Naručitelj nabavlja uslugu protupožarnog nadzora sa sustava integriranog protupožarnog video-komunikacijskog nadzora odnosno motrilačkih kamera postavljenih na postojeće odašiljače i motrionice naručitelja iz Tablice 1, te uslugu komunikacije s istog Sustava s mogućnošću automatske rane detekcije i usmjeravanja pozornosti operatera na sumnjive događaje, nadzora požara te predviđanja širenja požara
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
- Korisnici predmetne usluge su županijske vatrogasne zajednice u Zadarskoj, Šibensko-kninskoj, Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji