2. Szállítólevél dátum: 2017.09.15
Ajánlat dátum: 2017.09.18.
Megrendelő dátum: 2017.10.11.
Megrendelt szivattyú (db): 4.
Teljesítési Ig.: 2017.10.24.
Számla dátum: 2017.10.24.
Számla sorszám: 2017/00952.
Számla végösszege (nettó, HUF): 2 411 411.
5. Szállítólevél dátum: 2017.09.15
Ajánlat dátum: 2017.09.15.
Megrendelő dátum: 2017.10.29.
Megrendelt egyéb (db): 5.
Teljesítési Ig.: 2017.10.05.
Számla dátum: 2017.10.05.
Számla sorszám: 2017/00879.
Számla végösszege (nettó, HUF): 168 530.