Dienstleistungen - 271681-2022
Polska-Zgierz: Usługi ogrodnicze
2022/S 098-271681
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 082-221417)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utrzymanie zieleni drogowej w pasach dróg powiatowych w tym konserwacja i utrzymanie drzewostanu
Numer referencyjny: ZP.272.5.2022
II.1.2)Główny kod CPV
77300000 Usługi ogrodnicze
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni drogowej w pasach dróg powiatowych w tym konserwacja i utrzymanie drzewostanu na terenie Powiatu Zgierskiego w latach 2022 r. – 2024 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumenty zamówienia:
1) Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ;
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ;
3) Wykaz dróg – załącznik nr 6 do SWZ;
4) SST– załącznik nr 7 do SWZ;
5) SST– załącznik nr 8 do SWZ;
Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz
Oferta, wniosek, przedmiotowe i podmiotowe środki dowodowe, oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia z art. 125 Ustawy Pzp, wyjaśnienia, dokumenty składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznie kwalifikowanym podpisem.