Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische studies voor natuurcompensaties in Prosperpolder Zuid
Referentienummer: Maritieme Toegang-02602-F02_2
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving: Afdeling VI: Aanvullende inlichtingen