Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EA Leveren Hosted totaaloplossing voor toegang en verhuur van sportaccommodaties
Referenznummer der Bekanntmachung: 25-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gemeente Groninge wil één omgeving met één “Hosted totaaloplossing voor toegang en verhuur van sportaccommodaties” die voldoet aan de binnen dit bestek benoemde criteria en bijdraagt aan efficiency, gebruiksvriendelijkheid en continuïteit van dienstverlening. Hiertoe willen we één overeenkomst sluiten met één leverancier
De oplossing dient uiterlijk 31-12-2022 geïmplementeerd en gebruiksklaar door opdrachtnemer opgeleverd te worden.
De benodigde kernfunctionaliteiten
De nieuwe omgeving met een “Hosted totaaloplossing voor toegang en verhuur van sportaccommodaties” dient te voorzien in de volgende kernfunctionaliteiten met bijbehorende benodigde koppelingen:
• Kassasysteem (balie, zelfbedieningskassa’s en online);
• Verhuursysteem;
• Toegangssysteem met integratie van bestaande hardware en het gebouwbeheersysteem;
• Reserveringsysteem;
• Website (webshop);
• Leerlingvolgsysteem zwemles (ook voor schoolzwemmen);
• Rapportage management (incl. dashboards);
• Voorraadsysteem (schaatsen).