Slovenija-Ljubljana: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
2022/S 098-271802
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vzdrževanje in nadgradnje informacijskega dokumentnega sistema BusinessConnect
Referenčna številka dokumenta: JN 171/2022
II.1.2)Glavna koda CPV72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je vzdrževanje in nadgradnje informacijskega dokumentnega sistema BusinessConnect za obdobje štirih (4) let.