Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Revizija računovodskih izkazov za obdobje 2022-2024
Referenčna številka dokumenta: JN-12809
II.1.2)Glavna koda CPV79210000 Računovodske in revizorske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Revizija računovodskih izkazov za obdobje 2022-2024, v družbah Slovenskih železnic v skladu z veljavno zakonodajo in z Mednarodnimi standardi računovodskega poročanja, kot jih je sprejela EU