Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Осъществяване на охранителна дейност на обектите на НЗОК”
Референтен номер: 2170
II.1.2)Основен CPV код79713000 Охранителни услуги
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79713000 Охранителни услуги
79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
В предмета на обществената поръчка се включват следните основни дейности:
1.Организиране и осъществяване на невъоръжена физическа охрана – денонощна за сградата на СЗОК и РЗОК – София област, на ул. „Енос“ № 10, и 10-часова дневна за останалите обекти в столицата и страната, включваща дейности по охрана на служителите и имуществото на Възложителя в обектите чрез охранителите, и с помощта на мобилни сили при необходимост. В работните дни (от понеделник до петък) следва да се осъществява контролно-пропусквателен режим в обектите за работното време на служителите в съответния обект.
2. Охрана с централизирана СОТ на обектите с дневна физическа охрана - през нощта от 18:00 ч. до 08:00 ч. и 24 часа през неработни (почивни и празнични) дни, и 24- часова охрана със СОТ за обектите без физическа охрана.
3. Абонаментно техническа профилактика, поддържане и ремонт на изградените системи за сигурност в обектите (СОТ, ВН, ПИТ и КД), включително с доставка и монтаж на резервни части.