Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура”, по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код63711100 Услуги по контрол на влакове
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
ОП1:„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове63711100 Услуги по контрол на влакове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
За Етапи 1,2,3,4 и 6-гр.София,бул. „Кн.Мария Луиза” 110.Освен избр.лок.Изпълн.ще напр.посещ.на регионите, засяг.дог.(София,Варна,Пловдив и Горна Оряховица(ГО)).За Етап 5 - в гр.София,Пловдив и ГО.