Dienstleistungen - 271941-2022
Polska-Warszawa: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
2022/S 098-271941
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usługi regularnych przewozów pracowniczych (osób osadzonych).
Numer referencyjny: BZA.2600.551.2021.DTPN
II.1.2)Główny kod CPV
60172000 Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi regularnych przewozów pracowniczych pojazdami Wykonawcy w dni robocze oraz soboty, zgodnie z rozkładem jazdy autobusów i busów stanowiącym Załącznik Nr 1 do umowy. Trasa świadczenia przewozów:
kurs 1 - ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin - ul. Druckiego-Lubeckiego 1c, 71-656 Szczecin
kurs 2 - ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin - ul. Druckiego-Lubeckiego 1c, 71-656 Szczecin
kurs 3 - ul. Druckiego-Lubeckiego 1c, 71-656 Szczecin - ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin
kurs 4 - ul. Druckiego-Lubeckiego 1c, 71-656 Szczecin - ul. Kaszubska 28, 70-226 Szczecin.
Szacunkowa ilość kursów: 1044.
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 25% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego).
Warunki, na jakich zostaną udzielone ww. zamówienia z wolnej ręki:
1) Ilość kursów: 261
2) Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji;
3) Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe;
4) Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe;
5) Termin realizacji zamówienia dodatkowego: 3 miesiące w okresie 3 lat od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego.