Dienstleistungen - 271974-2022
Estland-Tallinn: Software-Entwicklung
2022/S 098-271974
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tarkvara "Raamatud liikuma" arendusteenus
Referenznummer der Bekanntmachung: 209719
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72262000 Software-Entwicklung
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Hankemenetluses sõlmitud lepingu tulemusena kujundatakse ja käivitatakse kaasaegne raamatukogulaenutuse teenus Eestis. Lahenduse eesmärk on ühendada Eesti raamatukogude kollektsioonid ühte lihtsasse otsingusse ning võimaldada kasutajale soovitud raamatute koju (või kodukoha lähedasse asukohta) tellimist kõikjalt Eestis. Raamatukogudesse soetatud väljaanded muutuvad mobiilseks ning kliendi kasutusse saab terve Eesti raamatukoguvõrk. Lepingu tulemusel valmib platvorm raamatukogude jaoks ning veebikeskkond ja mobiilirakendus lõppkasutajale.
Hanget ei ole jaotatud osadeks, kuivõrd osade eraldi hankimine on seotud riskidega, et terviklahendus ei hakka eesmärgipäraselt tööle. Otsus hankida kõik töölõigud (analüüs, prototüübi väljatöötamine, arenduse teostus ja testimine) ühes hankes tugineb soovil põhjalikke dialooge pidada ning maandada riske ja kindlustada projekti protsesside sujuvus piiratud ajaraami kontekstis, ennetades olukorda, kus analüüs ei osutu arendaja jaoks piisavaks.