Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Skrivare, skanner, fax och toners, SLL811
Referensnummer: RS 2019-0261
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4)Kort beskrivning: