Izmjena ugovora/koncesije tijekom njezina trajanja
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
D8, DIONICA MRAVINCE – TTTS IZRADA IDEJNE I GLAVNE PROJEKTNE DOKUMENTACIJE, PROVEDBA GEODETSKIH I GEOTEHNIČKIH RADOVA TE ISHOĐENJE LOKACIJSKE I GRAĐEVINSKE DOZVOLE
Referentni broj: 1.15.-300/18
II.1.2)Glavna CPV oznaka71320000 Usluge tehničkog projektiranja
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71320000 Usluge tehničkog projektiranja
II.2.4)Opis nabave u vrijeme sklapanja ugovora:
D8, DIONICA MRAVINCE – TTTS: IZRADA IDEJNE I GLAVNE PROJEKTNE DOKUMENTACIJE, PROVEDBA GEODETSKIH I GEOTEHNIČKIH RADOVA TE ISHOĐENJE LOKACIJSKE I GRAĐEVINSKE DOZVOLE