Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 272201-2019
България-София: Консултантски услуги, свързани с оценяване
2019/S 111-272201
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Извършване на междинна оценка на изпълнението на Иновационната стратегия за интелигентна специализация 2014—2020 г.
II.1.2)Основен CPV код
79419000 Консултантски услуги, свързани с оценяване
II.1.4)Кратко описание:
Извършване на междинна оценка на изпълнението на Иновационната стратегия за интелигентна специализация 2014—2020 г., включващо следните основни дейности:
— дейност 1 „Анализ и оценка на постигнатите резултати в изпълнението на оперативните цели на ИСИС и на степента на напредъка по стратегическа цел за периода от 3.11.2015 г. до 31.12.2018 г. при отчитане на приноса на инструментите за изпълнение на ИСИС“,
— дейност 2 „Съответствие на обявените процедури с целите на ИСИС, анализ и оценка на ефективността и ефикасността от финансовата помощ по региони, по тематични области и по инструменти“,
— дейност 3 „Анализ и оценка на системата за управление и мониторинг на ИСИС“,
— дейност 4 „Анализ и оценка на развитието и на промените в нуждите. Препоръки във връзка с програмирането на следващия програмен период“,
— дейност 5 „Изготвяне на обобщен доклад от извършената междинна оценка на за изпълнението на ИСИС. Изводи и препоръки от „научените уроци“.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 100 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: