Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
NL-Petten: Συμφωνία-πλαίσιο για την παροχή έκτακτου προσωπικού στις εγκαταστάσεις του JRC στο Petten
Αριθμός αναφοράς: JRC/PTT/2018/R.2/0064/OC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος της παρούσας ανοικτής πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η παροχή έκτακτου προσωπικού (aανδρών/γυναικών) στις εγκαταστάσεις του JRC στο Petten μέσω συμφωνίας-πλαίσιο μέγιστης διάρκειας 48 μηνών.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NL-Petten: Diensten raamcontract voor de terbeschikkingstelling van uitzendkrachten voor het GCO in Petten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze openbare aanbesteding betreft de terbeschikkingstelling van uitzendkrachten (M/V) aan het GCO te Petten door middel van een raamcontract voor een maximale duur van 48 maanden.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: