Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup zespołu urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego wraz z niezbędnym osprzętem
Referenznummer der Bekanntmachung: POST/DYS/OR/OZ/10075/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43316000 Kabelverlegemaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zamówienie polegające na dostawie jednorazowej 1 kpl. fabrycznie nowego zespołu urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego wraz z niezbędnym osprzętem, zgodnie z warunkami i wymaganiami określonymi w dokumentach zamówienia, w tym w szczególności w załączniku nr 1 do SWZ. Dostawa w ramach zamówienia jest realizowana na potrzeby Zamawiającego
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zestaw urządzeń do układania kabli SN metodą płużenia bezwibracyjnego składający się z pojazdu, na którym zbudowany jest specjalny pług przy pomocy którego układane są kable średniego napięcia oraz wciągarki, która ciągnie pług. Wciągarka powinna/musi mieć możliwość poruszania się w trudnym (bagnistym) terenie (np. poprzez wyposażenie w gumowe gąsienice z niewielkim naciskiem na podłoże). Maszyna z pługiem również powinna poruszać się po terenie bagiennym (np. po zastosowaniu specjalnych nakładek/płóz na koła). Przewidywany sposób transportu pługa – na dedykowanej przyczepie niskopodwoziowej. Szczegółowe wymagania zawiera dokumentacja postępowania.