Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa rozjazdów kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200591
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03411000 Nadelholz
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - Rozjazdy kolejowe S-24
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34946100 Gleisbaumaterial
Zadanie nr 2 - Rozjazdy kolejowe S-30
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Rozjazdy kolejowe S-39
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 4 - Rozjazdy kolejowe S-49
Los-Nr.: 4