2. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawców:
a) którzy nie wykazali spełnienia warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w niniejszym ogłoszeniu oraz SIWZ;
b) którzy nie wykażą, że nie zachodzą wobec nich przesłanki określone w art. 24 ust. 1 pkt 13-23 ustawy Pzp;
c) wobec których zachodzą przesłanki określone w art. 24 ust. 5 pkt 1-2, 4-8 ustawy Pzp.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy i usługi odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego wymagane jest złożenie na wezwanie Zamawiającego próbki zaoferowanych przez Wykonawcę systemów informatycznych, na zasadach opisanych szczegółowo w SIWZ zamieszczonej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej zamawiającego.