Lieferungen - 272317-2022
Tschechien-Prag: Server
2022/S 098-272317
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky serverů x86 pro SAP HANA
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48820000 Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky serverů x86 pro SAP HANA v provedení / konfiguraci 2-socket a 4-socket pro potřeby provozování systémů SAP HANA v Datových Center Skupiny ČEZ, včetně všech licencí potřebných k provozu serverů x86 pro SAP HANA a včetně záruky v délce 60 měsíců.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: