Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
SURF AV-middelen 2019–2023
Referentienummer: LaPAAV3
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering van audiovisuele middelen (hardware en besturingssoftware) met gerelateerde dienstverlening.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 24 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)32321200 Audiovisuele uitrusting
32321300 Audiovisuele materialen
50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van audiovisuele middelen (hardware en besturingssoftware) met gerelateerde dienstverlening voor 6 Nederlandse onderwijsinstellingen.