Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ (UPS) & ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ ΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ (UPS)
Referenznummer der Bekanntmachung: Δ7011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31682530 Notstromversorgungsaggregate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της παρούσας διακήρυξης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ισχύος (UPS) προκειμένου να καλυφθούν υφιστάμενες ανάγκες της ΕΥΔΑΠ Α.Ε., καθώς και η προμήθεια Πινάκων για την εγκατάσταση των προαναφερθέντων προς προμήθεια Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ισχύος (UPS), σύμφωνα με τις απαιτήσεις και τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος Ι (Αναλυτική Περιγραφή Φυσικού και Οικονομικού Αντικειμένου της Σύμβασης) της παρούσας διακήρυξης.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31682530 Notstromversorgungsaggregate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΕΦΕΔΡΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31211100 Schaltbretter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis