Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 272439-2019
Polonia-Varsovia: Servicios de reparación de fotocopiadoras
2019/S 111-272439
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Serwis urządzeń wielofunkcyjnych w Urzędzie m.st. Warszawy
Número de referencia: ZP/EM/271/III-94/19
II.1.2)Código CPV principal
50313100 Servicios de reparación de fotocopiadoras
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie konserwacji, przeglądów okresowych i napraw kserokopiarek biurowych oraz dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek biurowych, użytkowanych w komórkach organizacyjnych Urzędu m.st. Warszawy.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
II.2.4)Descripción del contrato: