Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-35a
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De scope van de aanbesteding betreft het sluiten van een Overeenkomst inzake de schoonmaak van het stadsbussen wagenpark dat door GVB planmatig is verdeeld over de drie garages West, Zuid en
Noord
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Betreft schoonmaakdienstverlening m.b.t. het gehele wagenpark van stadsbussen binnen GVB