Hankelepingu sõlmimise teade
Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankelepingule antud nimetus
Euroopa jalats: mitte pelgalt moevälgatus
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 11: Juhtimiskonsultatsiooniteenused [6] ja nendega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: ülesanded täidetakse teenuseosutaja määratud ruumides ja Kasahstanis, välja arvatud ava- ja koordineerimiskoosolekud EASME ja Euroopa Komisjoniga Brüsselis.
Need 2 koosolekut peetakse EASME või Euroopa Komisjoni ruumides.
Lisaks nimetatud koosolekutele on kavas korraldada olenevalt konkreetsetest vajadustest ja tegevuse edenemisest video-/telekonverentse.
NUTS kood
II.1.4)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
EASME soovib sõlmida teenuslepingu uutel esilekerkivatel tarbijaturgudel Euroopa jalatsi kuvandi reklaamimiseks teadlikkuse parandamise kampaaniaga ning Euroopa jalatseid tootvate väikeste ja keskmise suurusega ettevõtjate kolmandatesse riikidesse rahvusvahelisele turule liikumise toetamiseks.
II.1.5)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)79419000 Hindamise nõustamisteenused, 79996000 Ettevõtluse organiseerimisteenused
II.1.6)Teave Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepingu (GPA) kohtaHankeleping on hõlmatud Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga (GPA): ei
II.2)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumus
II.2.1)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumusMaksumus: 133 250 EUR
Käibemaksuta
IV osa: Hankemenetlus