Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Landelijk - Stationsbelevingsmonitor
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
II.1.4)Korte beschrijving:
Viermaal per jaar uitvoeren van de StationsBelevingsMonitor (SBM) op grote stations en eenmaal per jaar op kleine stations in Nederland.
Per categorie (groot of klein) wordt een specifieke vragenlijst gebruikt. De vragen gaan in op reizigersbehoeften zoals de ervaring van veiligheid en sfeer op stations. De scores op de thema’s per station leveren NS en ProRail periodieke stuurinformatie op. Deze kunnen aanleiding zijn om de dienstverlening op stations verder te verbeteren en worden daarnaast gebruikt om gerealiseerde projecten op de stations te evalueren.
Het doel van de SBM is om de reizigersbeleving en reizigersoordelen over stations en voorzieningen op de stations te meten en over de tijd te volgen (monitoren).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: CO2-ambitieniveau / Weging: 0
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteitscriterium / Weging: 0
Prijs - Weging: 0