Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vilces pakalpojumi manevru darbu nodrošināšanai
Referenznummer der Bekanntmachung: LDz 2022/7-AK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1.reģions: Rīgas mezgls (Šķirotavas, Zemitānu, Mangaļu, Bolderājas un Krievu salas dzelzceļa stacijas)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
2.reģions: Jelgavas dzelzceļa stacija
Los-Nr.: 2
3.reģions: Daugavpils dzelzceļa stacija
Los-Nr.: 3
4.reģions: Rēzeknes dzelzceļa stacija
Los-Nr.: 4
5.reģions: Liepājas dzelzceļa stacija
Los-Nr.: 5
6.reģions: Ventspils dzelzceļa stacija
Los-Nr.: 6