Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Inhuur storybuilder expert(s)
Número de referencia: 121796 Inhuur Storybuilder Expert(s)
II.1.2)Código CPV principal72300000 Servicios relacionados con datos
II.1.4)Breve descripción:
Het RIVM heeft de komende jaren behoefte aan de inhuur van 'storybuilder expert(s)' om bij te dragen aan diverse hoog specialistische RIVM-producten en taken rond storybuilder en storybuilder MHC.
Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst tussen Centrum Veiligheid/Advisering, Beleid en Inspectie (VLH/ABI) van het RIVM en storybuilder expert(s) t.b.v. het invoeren en analyseren van ongevalsdata, kennisontwikkeling en kennisoverdracht.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 120 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72300000 Servicios relacionados con datos
II.2.4)Descripción del contrato:
Het RIVM heeft de komende jaren behoefte aan de inhuur van storybuilder expert(s) om bij te dragen aan diverse hoog specialistische RIVM-producten en taken rond storybuilder en storybuilder MHC.