Zuschlagsbekanntmachung – Konzession
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/23/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Exploitatie & beheer truckparkings Rotterdam
Referenznummer der Bekanntmachung: X000686
II.1.2)CPV-Code Hauptteil63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
II.1.4)Kurze Beschreibung:
HbR is voornemens een partner te contracteren, Truck Parking Rotterdam B.V., aan wie zij de ontwikkeling en de langdurige exploitatie van haar areaal aan beveiligde truckparkings in het havengebied kan toevertrouwen die:
• waarborgt dat de truckparkings volgens de afgesproken normen veilig bewaakt worden en functioneren in de logistieke keten;
• voor eigen rekening en risico bezettingsgraden maximeert door het bieden van een kwalitatief goed product, binnen het door HbR bepaalde prijsbeleid;
• de parkings in stand houdt door middel van het uitvoeren/ begeleiden van meerjarig investerings- en onderhoudsplan;
• de belangen van HbR behartigt binnen het publieke en private stakeholderveld van het (beveiligd) truck parkeren;
• ondernemend acteert en gesteld staat voor de mogelijkheden en toekomstige ontwikkelingen in het areaal (toevoegen of afstoten van parkings aan het areaal, toevoegen van producten of logistieke functies aan de parkings, versterken van het netwerk).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenDiese Konzession ist in Lose aufgeteilt: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De duur van de overeenkomst zal minimaal vijf en maximaal vijftien jaar bedragen. Verwachte omzetwaarde van de parkings bedraagt circa drie miljoen euro per jaar. Meer inhoudelijke informatie is beschikbaar in het bij deze aankondiging gevoegde document.