Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa Zestawów do likwidacji skażeń biologicznych
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia gwarantowanego jest dostawa 20 egz. Zestawów do likwidacji skażeń biologicznych (dalej "ZLSB"). ZLSB przeznaczony jest do likwidacji skażeń biologicznych na powierzchniach sprzętu wojskowego, infrastruktury oraz pomieszczeń, dezynfekcji pomieszczeń zamkniętych lub wnętrz pojazdów i dowolnych powierzchni na sprzęcie wojskowym i obiektach infrastruktury.
ZLSB składa się z:
- rozpylacza do dezynfekcji powierzchni umożliwiającego nanoszenie odkażalnika w postaci piany i w formie dyspergowanego roztworu – do przenoszenia i użycia przez jedną osobę;
- zamgławiacza (fumigatora) do dezynfekcji pomieszczeń – do użycia przez jedną osobę;
- zapasu odkażalnika charakteryzującego się skutecznością sporobójczą (niszczenia formy przetrwalnikowej) wobec endosporów bakterii Bacillus Anthracis (pałeczki wąglika). Dokumenty odniesienia wskazujące minimalną skuteczność odkażalnika zostaną wskazane w Opisie Potrzeb i Wymań (OPiW), który zostanie przekazany Wykonawcom zaproszonym do składania ofert wstępnych.
- wyposażenia pomocniczego (min. opakowania, zestawu części zamiennych, zestawu naprawczego i zestawu obsługowego).
ZLSB powinny być nowe i spełniać wymagania określone we Wstępnych Założeniach Taktyczno-Technicznych, z uwzględnieniem ewentualnych zmian, które mogą wyniknąć podczas prowadzonych negocjacji. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w OPiW, który zostanie przekazany Wykonawcom zaproszonym do składania ofert wstępnych.