Lieferungen - 272698-2022
Kompaktansicht anzeigen
Polen-Warschau: Optische Fachinstrumente
2022/S 098-272698
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags durch den öffentlichen Auftraggeber:
Dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu optoelektronicznego
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. Dienstleistung
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: 2 Regionalna Baza Logistyczna - Skład Olsztyn
NUTS-Code PL Polska
II.1.4)Angaben zur Rahmenvereinbarung
II.1.5)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu optoelektronicznego.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
3. Zamawiający zastosował prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu (zamówienie obejmuje zamówienie gwarantowane oraz opcjonalne).
4. Zamawiający wymaga aby zamówienie zostało zrealizowane:
- zamówienie gwarantowane w terminie 120 dni od daty zawarcia umowy, jednakże nie później niż do dnia
31.10.2022 r.;
- zamówienie opcjonalne w terminie 90 dni od daty potwierdzenia zamówienia opcjonalnego, jednakże nie
później niż do dnia 31.10.2022 r
II.1.6)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)
38636000 Optische Fachinstrumente
II.2)Menge oder Umfang des Auftrags
II.2.1)Gesamtmenge bzw. -umfang:
II.2.2)Angaben zu Optionen
Optionen: ja
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym
postępowaniu. Wykaz ilości gwarantowanych oraz ilości opcjonalnych zostanie zawarta w Specyfikacji
Warunków Zamówienia (SWZ), która Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom.
Voraussichtlicher Zeitplan für den Rückgriff auf diese Optionen:
in Tagen: 90 (ab Auftragsvergabe)