Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Zakup 8 autobusów zeroemisyjnych – elektrycznych, przegubowych
Referentienummer: BZP/22/20
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34121100 Bussen voor openbaar vervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk autobusów dwuczłonowych, niskopodłogowych, fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej.