Suomija-Helsinkis: Paslaugų pirkimo sutartis dėl nacionalinių pajėgumų ir pasirengimo įgyvendinti ir vykdyti REACH, CLP, BPR, POP ir ePIC įvertinimo Albanijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kosove, Šiaurės Makedonijoje ir Turkijoje
2020/S 113-273042
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Paslaugų pirkimo sutartis dėl nacionalinių pajėgumų ir pasirengimo įgyvendinti ir vykdyti REACH, CLP, BPR, POP ir ePIC įvertinimo Albanijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kosove, Šiaurės Makedonijoje ir Turkijoje
Nuorodos numeris: ECHA/2020/585
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutartimi siekiama įvertinti galiojančių Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Kosovo, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos nacionalinių teisės sistemų bendro suderinimo su ES teisės sistema būklę, bet dar svarbiau išsiaiškinti, ar kiekviena iš šalių yra pasirengusi ir pajėgi (instituciniu ir kompetencijos požiūriu) įgyvendinti ir vykdyti REACH, CLP, BPR, POP ir ePIC. Galutinis rezultatas yra nustatyti išvadas apie kiekvieną šalį išsamiame veiksmų plane, kuriame tai pat turi būti apibūdinami žingsniai, kuriuos reikia įgyvendinti norint visiškai suderinti ir leisti kiekvienai šaliai imtis atsakomybės kaip ES valstybei narei įgyvendinant šiuos reglamentus.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79100000 Teisinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras kvietimas pateikti pasiūlymus. Tikslas – sudaryti tiesioginę paslaugų pirkimo sutartį su vienu teikėju, kuris teiks eksperto paslaugas.