Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Ολοκληρωμένο πληροφοριακό σύστημα διαχείρισης φάσματος ραδιοσυχνοτήτων, με ενσωματωμένη πλατφόρμα ηλεκτρονικής υποβολής αιτημάτων.
II.1.2)Código CPV principal72212517 Servicios de desarrollo de software de TI
II.1.4)Breve descripción:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ανάπτυξη ενός σύγχρονου, ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος διαχείρισης φάσματος, ικανού να υποστηρίζει την Ε.Ε.Τ.Τ. στο σύνολο των ενεργειών που απαιτούνται, για την ταχεία και αυτοματοποιημένη εξυπηρέτηση των επιχειρήσεων, των δημοσίων φορέων, καθώς και των πολιτών, οι οποίοι της υποβάλλουν αιτήματα χορήγησης δικαιωμάτων χρήσης ραδιοσυχνοτήτων. Με την υλοποίηση του έργου, θα υποστηρίζεται η Ε.Ε.Τ.Τ. στο σύνολο των αρμοδιοτήτων, με τις οποίες είναι επιφορτισμένη και αφορούν στις δραστηριότητες τήρησης / διαχείρισης του Εθνικού Μητρώου Ραδιοσυχνοτήτων, διαχείρισης τού φάσματος ραδιοσυχνοτήτων και χορήγησης δικαιωμάτων χρήσης ραδιοσυχνοτήτων.