Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas edycji międzynarodowego cyklu zawodów hydro-odrzutowych „Flycup” w Gdyni.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.22.2016
II.1.2)Główny kod CPV79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas edycji międzynarodowego cyklu zawodów hydro-odrzutowych „FlyCup” w terminie 16-17 lipca 2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Imprezy i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnej nazwie Imprezy „Gdynia FlyCup”; zamieszczeniu logo Miasta Gdynia na koszulkach dla zawodników, które zostaną wręczone podczas trwania Imprezy; zamieszczeniu spotu reklamującego Imprezę w Radio Eska ze wskazaniem Miasta Gdyni jako gospodarza Imprezy itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C.Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez GCS na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy; umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Imprezy na potrzeby własne itp.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: