Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Teenusleping uuringu esitamiseks teemal "Sõjaliste laserite kriitilised komponendid ja mehitamata õhusõiduki puhul laivõrgu anduritehnoloogia kasutamine ja eelised"
Viitenumber: 17.ESI.OP.070.
II.1.2)CPV põhikood73400000 Turva- ja kaitsematerjalide teadus- ja arendusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Uuring, et parandada laseri toimimist Euroopa õhujõudude hüvanguks.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 150 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)38636100 Laserid
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Vt pakkumisdokumente, mis on avaldatud eespool jaotises I.3 "Teabevahetus" nimetatud elektroonilise pakkumise aadressil.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szolgáltatási szerződés egy tanulmány elkészítésére „A katonai lézerek kritikus komponensei és a pilóta nélküli légi járműveken (UAV) használt nagy kiterjedésű szenzorok technológiáinak előnyei és használata” címmel.
Hivatkozási szám: 17.ESI.OP.070.
II.1.2)Fő CPV-kód73400000 Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tanulmány a lézerteljesítménynek az európai légierő (European Air Force) hasznát szolgáló javítása céljából.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 150 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)38636100 Lézerek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Lásd a pályázati dokumentációt, amely a fenti I.3) pontban („Kommunikáció”) meghatározott e-tendering címen érhető el.