Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az 1956-os Emlékév megjelenítéshez kapcsolódó nemzetközi rendezvényszervezési, kulturális eseményszervezési feladatok ellátása.
II.1.2)Fő CPV-kód79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő részére az 1956-os emlékév tevékenységhez kapcsolódó nemzetközi rendezvényszervezési, kulturális koncertszervezési feladatok ellátása, az 1956-os emlékév megjelenítése, a Szerződésben, valamint a Műszaki leírásban meghatározott konkrét időpontokban, összesen 25 (huszonöt) rendezvényhelyszínen, melynek keretében nyertes ajánlattevő feladata különösen a fellépések megszervezése, a fellépők rendezvényhelyszínekre történő odautaztatása, a fellépők részére szállás, fogadás biztosítása, ideértve a helyszín bérlését és az napi étkezést is, a Szerződésben meghatározott tartalom és feltételek szerint, valamint a Felhívásban, a Közbeszerzési dokumentumokban foglaltaknak megfelelően.
Tekintettel arra, hogy a közbeszerzés tárgya egy típusú szolgáltatás megrendelése, a hatékony és felelős gazdálkodás elvét szem előtt tartva egy gazdasági szereplő tudja a feladatot leggazdaságosabban elvégezni, ezért a részekre történő ajánlattétel nem biztosított.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79952100 Kulturálisesemény-szervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Emlékévhez kapcsolódó nemzetközi rendezvényszervezési, kulturális koncertszervezési feladatok ellátása, az emlékév megjelenítése, a Szerződésben,és a Műszaki leírásban meghatározott alábbi konkrét időpontokban, konkrét helyszínen és fellépőkkel, melynek keretében nyertes ajánlattevő feladata különösen a fellépések megszervezése, a fellépők rendezvényhelyszínekre történő odautaztatása, a szállás, fogadás biztosítása, ideértve a helyszín bérlését és a napi étkezést is, a Szerződésben meghatározott tartalom és feltételek szerint, valamint a Felhívásban, a Közbesz. dok.-ban foglaltaknak megfelelően:
1. Berlin, 18.10.;
2. Zürich, 21.10.;
3. Genf, 22.10.;
4. Brüsszel, 26.10.;
5. Bécs, 28.10.;
6. Madrid, 19.10.;
7. London, 16.10.;
8. Prága, 24.10.;
9. München, 25.10.;
10. Róma, 26.10.;
11. Graz, 27.10.;
12. Szófia, 15.11.;
13. Párizs, 15.11.;
14. Llubljana, 18.10.;
15. Eszék, 21.10.;
16. Szarajevo, 24.10.;
17. Zágráb, 25.10.;
18. Belgrád, 27.10.;
19. Kassa, 21.11.;
20. Krakkó, 22.11.;
21. Varsó, 23.11.;
22. Wroclaw, 24.11.;
23. Szczecin, 26.11.;
24. Bydgoszcz, 27.11.;
25. Katowice, 28.11.