Supplies - 273715-2020
Submission deadline has been amended by:  363030-2020
Lithuania-Palanga: Audio-visual equipment
2020/S 113-273715
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Palangos Kurhauzo medinės dalies įgarsinimo sistemos ir amfiteatrinės scenos įrangos pirkimas
II.1.2)Main CPV code
32321200 Audio-visual equipment
II.1.4)Short description:
— I pirkimo dalis. Įgarsinimo sistemos ir jos priedų ir vidinio ryšio (Intercom) sistemos pirkimas,
— II pirkimo dalis. Scenos apšvietimo sistemos ir vaizdo projekcinės sistemos pirkimas,
— III pirkimo dalis. Viršutinės scenos mechanizacijos pirkimas,
— IV pirkimo dalis. Scenos užuolaidų sistemos pirkimas,
— V pirkimo dalis. Žiūrovų sėdimų vietų pirkimas.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
I pirkimo dalis. Įgarsinimo sistemos ir jos priedų ir vidinio ryšio (Intercom) sistemos pirkimas
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Įgarsinimo sistema ir priedai:
1) amfiteatro salės priekinio garso plačiajuostė akustinė sistema / Kiekis 4 vnt.;
2) amfiteatro salės žemų dažnių akustinė sistema / Kiekis 2 vnt.;
3) amfiteatro salės scenos zonos ir erdvinio kino garso sistemos kolonėlė / Kiekis 7 vnt.;
4) stiprintuvai – valdikliai amfiteatro salės garso sistemai / Kiekis 1 kompl.;
5) procesorius amfiteatro salės erdvinio kino garso sistemai / Kiekis 1 vnt.;
6) skaitmeninis mikšerinis pultas / Kiekis 1 kompl.;
7) pagrindinė scenos dėžutė / Kiekis 1 vnt.;
8) aktyvi monitorinė akustinė sistema / Kiekis 4 vnt.;
9) CD leistuvas / Kiekis 1 vnt.;
10) profesionalus grotuvas-įrašytuvas / Kiekis 1 vnt.;
11) dinaminis vokalinis mikrofonas / Kiekis 4 vnt.;
12) belaidžio vokalinio mikrofono sistema / Kiekis 4 vnt.;
13) bevielio mikrofono su lankeliu sistema / Kiekis 4 vnt.;
14) kondensatorinis mikrofonas / Kiekis 4 vnt.;
15) instrumentinis mikrofonas / Kiekis 6 vnt.;
16) mikrofonų komplektas būgnams / Kiekis 1 kompl.;
17) stovas mikrofonui, aukštas / Kiekis 12 vnt.;
18) stovas mikrofonui, žemas / Kiekis 2 vnt.;
19) aktyvus impedanso keitiklis / Kiekis 2 vnt.;
20) transportavimo-saugojimo dėžė laidams ir kitai smulkiai įrangai / Kiekis 1 vnt.;
21) ceremonijų salės kolonėlė / Kiekis 4 vnt.;
22) ceremonijų salės skaitmeninis garso signalų apdirbimo ir paskirstymo procesorius (DSP) / Kiekis 1 vnt.;
23) ceremonijų salės kolonėlių stiprintuvas / Kiekis 1 vnt.;
24) sieninis garso atkūrimo sistemos valdiklis / Kiekis 2 vnt.;
25) sieninė jungčių dėžutė / Kiekis 2 vnt.;
26) mikšerinis pultas I tipo / Kiekis 1 vnt.;
27) repeticijų salių kolonėlė / Kiekis 4 vnt.;
28) mikšerinis pultas II tipo / Kiekis 1 vnt.;
29) nešiojamas kompiuteris / Kiekis 1 vnt.;
30) vestibiulio foninio garso ir informacinių pranešimų transliavimo kolonėlė / Kiekis 12 vnt.;
31) vestibiulio foninio garso ir informacinių pranešimų kolonėlės stiprintuvas / Kiekis 1 vnt.;
32) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
Vidinio ryšio (Intercom) sistema:
33) vidinio ryšio sistemos stalinis modulis / Kiekis 2 kompl.;
34) vidinio ryšio sieninis modulis / Kiekis 3 vnt.;
35) komutatorius / Kiekis 1 vnt.;
36) nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS / Kiekis 1 vnt.;
37) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
II pirkimo dalis. Scenos apšvietimo sistemos ir vaizdo projekcinės sistemos pirkimas
Lot No: 2
31527260 Lighting systems
Scenos apšvietimo sistema:
1) užliejančios šviesos programuojamas prožektorius / Kiekis 13 vnt.;
2) teatrinis prožektorius I tipo / Kiekis 9 vnt.;
3) teatrinis prožektorius II tipo / Kiekis 5 vnt.;
4) motorizuotas efektinis taškinis prožektorius / Kiekis 9 vnt.;
5) šviestuvas repeticiniam apšvietimui / Kiekis 6 vnt.;
6) skirstymo dėžutė / Kiekis 2 vnt.;
7) rūko mašina / Kiekis 1 vnt.;
8) dūmų mašina / Kiekis 1 vnt.;
9) šviesų valdymo pultas / Kiekis 1 vnt.;
10) DMX signalų skirstytuvas I tipo / Kiekis 2 vnt.;
11) DMX signalų skirstytuvas II tipo / Kiekis 4 vnt.;
12) stovas–spinta apšvietimo valdymo aparatūrai / Kiekis 1 vnt.;
13) apšvietimo valdymo sistema / Kiekis 1 kompl.;
14) metalinė grindinė dėžutė scenoje / Kiekis 2 vnt.;
15) metalinė grindinė dėžutė salėje / Kiekis 5 vnt.;
16) efektinis linijinis prožektorius / Kiekis 4 vnt.;
17) DMX signalų skirstytuvas III tipo / Kiekis 1 vnt.;
18) sieninis meninio-rekreacinio salės apšvietimo sistemos valdiklis / Kiekis 1 vnt.;
19) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
Vaizdo projekcinė sistema:
20) vaizdo projektorius / Kiekis 1 vnt.;
21) motorizuotas projekcinis ekranas / Kiekis 1 vnt.;
22) vaizdo ir garso signalų komutatorius / Kiekis 1 vnt.;
23) įrenginių valdymo panelė / Kiekis 1 vnt.;
24) vaizdo signalo keitiklis / Kiekis 2 kompl.;
25) kompiuteris / Kiekis 1 vnt.;
26) programinė įranga / Kiekis 1 vnt.;
27) „BluRay“ laikmenų leistuvas / Kiekis 1 vnt.;
28) ceremonijų salės mobilus ekranas / Kiekis 1 kompl.;
29) bevielės vaizdo ir garso perdavimo sistemos komplektas / 1 kompl.;
30) bevielė garso signalo perdavimo sistema / 1 kompl.;
31) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
III pirkimo dalis. Viršutinės scenos mechanizacijos pirkimas
Lot No: 3
31720000 Electromechanical equipment
Viršutinė scenos mechanizacija:
1) dekoracijų bei užuolaidų tvirtinimo bei jų kėlimo mechanizmas / Kiekis 6 kompl.;
2) apšvietimo sistemos elementų tvirtinimo, pajungimo bei jų kėlimo mechanizmas / Kiekis 3 kompl.;
3) elektrinis grandininis keltuvas priekiniam apšvietimo tiltui / 2 vnt.;
4) erdvinių santvarų komplektas / Kiekis 1 kompl.;
5) kabelių surinkėjas scenos apšvietimo sofitams ir priekiniam apšvietimo tiltui / 4 kompl.;
6) priekinės uždangos tako mechanizmas / Kiekis 1 kompl.;
7) scenos keltuvų valdymo įvadinė spinta (KVS) / Kiekis 1 vnt.;
8) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
IV pirkimo dalis. Scenos užuolaidų sistemos pirkimas
Lot No: 4
Scenos užuolaidų sistema:
1) priekinė scenos užuolaida / Kiekis 2 vnt.;
2) arlekinas / Kiekis 1 vnt.;
3) kulisai / Kiekis 4 vnt.;
4) paskliaustė / Kiekis 2 vnt.;
5) galinė uždanga / Kiekis 2 vnt.;
6) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.
V pirkimo dalis. Žiūrovų sėdimų vietų pirkimas
Lot No: 5
39112000 Chairs
Žiūrovų sėdimos vietos:
1) salės kėdė / Kiekis 91 vnt.;
2) instaliavimo medžiagos ir darbai / Kiekis 1 kompl.