Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών, και λοιπών μηχανών γραφείου
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών και λοιπών μηχανών γραφείου ,τηλεφωνικών συσκευών, καμερών και καταμετρητών χρημάτων και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης , συντήρησης και προώθησης
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια λογισμικού παρακολούθησης πληροφοριακής υποδομής
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
72261000 Software-Unterstützung
72266000 Software-Beratung
72267000 Software-Wartung und -Reparatur
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Άδεια λογισμικού παρακολούθησης συσκευών δικτύων
Εγκατάσταση και παραμετροποίηση του λογισμικού
Εκπαίδευση στη χρήση του συστήματος
Ένα (1) έτος απεριόριστου
Νέες παραμετροποιήσεις